KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 9715350
nr 971 5350
Robert Högfeldt
(1894-1986), Sverige
Akvarell, Robert Högfeldt (1894-1986), Landskap, signerad, 38x45
Utrop:
1.000 kr
Såld:
1.000 kr
måndag 27 juli 2015
kl 20:12:32
600 kr
800 kr
900 kr
600 kr
700 kr (Budbetjänt)
800 kr
900 kr (Budbetjänt)
Robert Högfeldt
Läs mer om Robert Högfeldt